پرواز تفریحی پاراگلایدر در تهران

از دیرباز تا کنون پرواز رویای بشر بوده است، رویایی که دیگر دور از دسترس نیست. لذت پرواز تفریحی پاراگلایدر در تهران را با ایران اسکای تجربه کنید. پاراگلایدر ورزشی نوظهور با هیجان بالاست که برای تجربه کردن آن به‌صورت تفریحی نیازی به انرژی، زمان و هزینه بالا نیست. شما می‌توانید همراه با خلبان‌های گروه پروازی ایران اسکای در محیطی حرفه‌ای و با تجهیزاتی مطمئن بر فراز آسمان تهران پرواز کنید. پروازهای تفریحی به صورت تندم یا دو نفره همراه با خلبان انجام می‌شود. در تهران دو سایت برای انجام پرواز تفریحی در نظر گرفته شده است، سایت پروازی شهید عباس پور درغرب و سایت پروازی چنار شرق دماوند در شرق.

پرواز تفریحی پاراگلایدر در تهران

مدت زمان پرواز

مدت زمان پرواز تفریحی با پاراگلایدر بسته به شرایط آب‌و‌هوا و ساعت آن می‌تواند بین ۷ تا ۲۰ دقیقه متفاوت باشد. بنابراین مدت زمان پرواز به‌طور میانگین ۱۵ دقیقه در نظر گرفته می‌شود. درصورت مناسب بودن شرایط جوی و خواست مسافر نیز، انجام مانور توسط خلبان نیز امکان‌پذیر است.

هزینه پرواز تفریحی پاراگلایدر

هزینه هر سورت پرواز تفریحی به نوع پرواز شما بستگی دارد. گروه پروازی ایران اسکای به سه صورت عادی، VIP و آکرو خدمات خود را ارئه می دهد. هزینه پرواز عادی ۲۵۰ هزار تومان، پرواز VIP که مدت زمان طولانی تری دارد ۳۰۰ هزار تومان و هزینه پرواز آکرو که شامل مانورهای هیجان انگیز است ۳۵۰ هزار تومان است.
هزینه انتقال از محل فرود تا محل تیکاف به مبلغ ۶۰ هزار تومان نیز برعهده مسافر است.
فیلم‌برداری از تمام مدت زمان پرواز با دوربین Gopro نیز هدیه ما به شماست.

نحوه رزرو

برای رزرو پرواز تفریحی لطفا با شماره « ۰۹۱۲۸۱۷۰۵۱۵ » تماس بگیرید و نوع پرواز درخواستی خود را مشخص کنید. خلبان نیز باتوجه به شرایط آب‌و‌هوایی نزدیک‌ترین تاریخ ممکن برای پرواز را با شما هماهنگ می‌کند.

شرایط و محدودیت‌ها

  • پرواز تفریحی پاراگلایدر دو نفره برای رده سنی ۸ تا ۶۰ سال با رنج وزنی ۳۰ تا ۱۲۰ کیلو‌گرم امکان‌پذیر است.
  • برای پرواز کودکان باید از قبل هماهنگی‌های مورد نیاز با خلبان انجام شود تا تجهیزات مناسب فراهم باشد.
  • برای پرواز تفریحی نیازی به آمادگی بدنی بالا نیست و حداقل نیروی بدنی برای چند گام قدم زدن یا دویدن کافی است. لباس و کفش شما باید مناسب فصل، فعالیت‌ بدنی و کوه  باشد.
  • درصورتی که مایل باشید تیکاف شما و همراهانتان می‌تواند به صورت همزمان انجام شود اما عملی بودن آن به شرایط آب‌و‌هوایی بستگی دارد.

آشنایی با پاراگلایدر و تجهیزات

پرواز تفریحی پاراگلایدر تهران از روی کوه‌های اطراف انجام می‌شود. به‌طور معمول خلبان تا رسیدن به منطقه تیکاف ( محلی که پرواز از آن انجام می‌شود ) مراحل انجام کار را برای مسافران شرح می‌دهد و با تجهیزات پاراگلایدر آشنا می کند. قبل از پرواز به شما یک هارنس داده می‌شود، این وسیله درواقع صندلی است که در طول پرواز بر روی آن می‌نشینید. هارنس مسافر و هارنس خلبان توسط کارابین‌ به‌یکدیگر متصل می‌شوند. بدین صورت خلبان کنترل پاراگلایدر را در دست دارد و شما با خیال راحت از پرواز لذت می‌برید. کلاه ایمنی و دستکش ایمنی نیز به شما داده می‌شود. برای داشتن یک تیکاف خوب و بی‌نقص علاوه‌بر مهارت خلبان، همکاری مسافر نیز تاثیر‌گذار است. بنابراین قبل از پرواز به توضیحات خلبان توجه کرده  و همان‌طور که از شما خواسته می‌شود، با قدرت و بدون ترس قدم برداشته و یا بدوید. درهنگام لند یا فرود آمدن نیز خلبان توصیه‌هایی به شما می‌کند که باید با دقت به آن عمل کنید. درنهایت اما می‌توان گفت پرواز با پاراگلایدر، تفریحی امن و در عین حال پر از هیجان است که به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی برایتان تبدیل می‌شود.

تجربه ای پرهیجان اما امن با گروه پروازی ایران اسکای

گروه پروازی ایران اسکای با داشتن خلبان‌های حرفه‌ای و تجهیزاتی که قبل از هر پرواز و در بازه‌های زمانی کوتاه از نظر کارکرد بررسی می‌شوند، تجربه‌ای پرهیجان اما امن را برایتان رقم می‌زند. تمامی تجهیزات پروازی گروه دارای مجوز ایمنی از موسسات استاندارد اروپا می‌باشند و چتر کمکی نیز برای شرایط اضطراری در هارنس خلبان تعبیه شده است. درضمن در طول پرواز نیز تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی هستید.

قوانین و مقررات پرواز تفریحی پاراگلایدر

  • برای رزرو پرواز تفریحی لطفا با شماره « ۰۹۱۲۸۱۷۰۵۱۵ » تماس بگیرید.
  • در صورت نامناسب بودن شرایط آب‌و‌هوایی، احتمال کنسل شدن پرواز و جابه‌جایی ساعت آن وجود دارد.
  • امکان کنسلی از طرف مسافر وجود ندارد.
  • مسافر موظف است در ساعت تعیین شده در محل سایت پروازی حضور داشته باشد.
  • درضمن از طریق شماره تلفن‌های موجود در بخش تماس با می‌توانید برای رفع هرگونه سوال یا مشکل اقدام نمایید.