گروه پروازی ایران اسکای

گروه پروازی ایران اسکای با پشتوانه سال ها پرواز و مهارت خلبانان خود، آماده ارائه خدمات پرواز تفریحی، آموزش پاراگلایدر و تهیه تجهیزات پاراگلایدر است. پروازهای تفریحی گروه ایران اسکای در تهران، دماوند، کرج، شمال و جنوب کشور و حتی بروی کویر و جزیره قشم انجام می‌شود. باید بدانید که دوره های آموزش پاراگلایدر نیز تحت نظر مربیان با تجربه در سایت پروازی شهید عسگری تهران انجام می‌شود.

پرواز آرزوی دیرین بشر بوده است که دیگر غیرممکن نیست. برای تجربه پرواز دیگر به آموزش و صرف وقت و هزینه بالا نیاز ندارید. کافیست با خلبان های ما همراه شوید و به آسمان بیایید. قبل از انجام پرواز تمامی آموزش های لازم به شما داده می‌شود و تمامی تجیهزات مورد استفاده دارای تاییدیه هستند. علاوه بر این گروه پروازی ایران اسکای آماده است تا تجربه خلبان های خود را در قالب دوره های آموزش پاراگلایدر به علاقه مندان منتفل کند.

هنرجو ها نیاز به آموزش تئوری و عملی دارند. ساعت ها تمرین با انرژی و دقت بالا تا بتوانند ابتدا از تپه کوتاه و سپس کوه پرواز کنند. پس از آنکه به تنهایی پرواز را تجربه کردند اما نوبت به بالا بردن ساعت پروازی و مهارت کنترل بال و شناخت آب و هوا می‌‎رسد. بعد از دوره بیگینر، نوبت به دوره نوایس یا مستقل، دوره اینترمدیت و دوره امنیت پرواز می‌رسد. درنهایت هنرجو با داشتن ساعت پروازی بالا، مهارت در سنجش شرایط آب و هوایی و کنترل صحیح بال می توانند یکی از رشته های آکروباسی و مسافت را انتخاب کنند. علاوه بر اینها، مطالب آموزشی که بر روی سایت ایران اسکای قرار دارند، به شما در دانش تئوری این ورزش کمک می کند. این مطالب شامل آیرودینامیک پرواز و توضیح مانورهای آکروباسی است.